Po veľmi zlom výkone celého mužstva sme prehrali s priemerným mužstvom Chminian vysoko 5:0

Chmiňany     :     Vyšná Šebastová        5       :       0

ŽIADNA PARÁDNA AKCIA, ALE „UŠMUDLANÝ“ GÓL 12.08.2019, Ján Miroľa Žreb druhého kola 6. ligy ObFZ Prešov dal dohromady tímy ZŠ Vyšná Po veľmi zlom výkone sme podľahli vysoko priemernému mužstvu Chminian 5:0Šebastová a FK Družstevník Žipov (1:0). Tradičný účastník súťaže proti nováčikovi. Alebo, ak chcete, štvrtý od vrchu proti štvrtému od konca v aktuálnej tabuľke. Domáci „uzatvárajú“ štvorlístok, ktorý ešte v tejto sezóne neprehral. Hostia naopak, zo zisku bodov sa zatiaľ neradovali. Na ihrisku v „Šebešu“ videl domáci Slavomír Ďurica v rukách hlavného rozhodcu Jozefa Brížeka žltú kartu už v tretej minúte. A potom si tento strážca pravidiel dlho, dlho nič do svojho notesa nepísal. Až na začiatku druhého polčasu prišlo možno o trocha dlhšie čakanie na úvodný výkop, keďže sa tréner ZŠ Lukáš Renčko počas prestávky rozhodol pre až trojnásobné striedanie. S jednoznačným cieľom, dosiahnuť konečne gól... Avšak, čakanie na loptu v sieti súpera pokračovalo a s pribúdajúcimi minútami sa zdalo, že si domáci priaznivci vo svojom futbalovom „chráme“ po dlhom čase nezakričia počas 90 minút ani raz magické slovo. Veru, naposledy sa tak stalo pred (bez piatich dní) dvomi rokmi a štyrmi mesiacmi, keď sa s Kamenicou rozišli 0:0. Lenže, hráči Vyšnej Šebestovej nakoniec pokračujú v sérii, v ktorej nedovolia radovať sa hosťujúcemu brankárovi z čistého konta. A nedovolili to ani Žipovčanovi Matúšovi Timkovi. Rozhodla o tom 86. minúta a koncovke domáceho obrancu Martina Klimoviča. Štyridsaťročný skúsený harcovník po štandardnej situácii zboku, centri a následnej skrumáži, dotlačil loptu za čiaru asi zo šiestich, siedmich metrov. „Žiadna akcia, po ktorej by nám diváci tlieskali, no ten moment pre nás znamenal vykúpenie, lebo stratu čo len bodu sme si nepripúšťali,“ uviedol domáci tréner Lukáš Renčko. Na margo „hromadného“ striedania cez prestávku poznamenal: „Nebolo to pre zlé výkony, tých faktorov bolo viac. Horúčava, menšie zdravotné problémy, snaha o čosi viac oživiť hru, lebo náš prechod do útoku nebol až tak plynulý a Žipovčania vždy stačili účinne zoradiť svoju defenzívu. Nechýbalo veľa, aby boli za svoju disciplínu smerom dozadu odmenení, no našťastie pre nás sa tak nestalo,“ dodal na záver L. Renčko.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Vyšná Šebastová       :          Žipov              1 : 0     Gól  :  Klimovič 1,

V nedeľu 4.8.2019  o 16,30 hod. sa uskutočný na našom ihrisku majstrovký zápas 6.ligy medzi Vyšnou  Šebastovou a Nemcovcami.                           Prídte povzbudiť naších hráčov.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Vyšná Šebastová        :         Nemcovce       3 :  2     Góly : Krivý 2, Hojsák 1.Rozpis A mužstva  jarnej časti 2018/19:

Súpiska hráčov mužstva dospelých

Názov klubu:   Združenie  športov VYŠNÁ ŠEBASTOVÁ                Súťaž: I.trieda

Kategória:        DOSPELI                                                               Ročník: 2019/2020